Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky na trávnících
Datum nahlášení: 17.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Spousta odpadu dlouhodobě na trávě a v keřích cestou z hl.nádraží do Trnovan po levé straně. Možná to patří drahám, nevím. Ale je to u hl.silnice, jezdí tam tisíce aut denně.
Lokalita závady: Hrázní, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Ano, nejedná se o pozemek města, obratem posíláme výzvu vlastníkovi, aby tento stav napravil.
Děkuji za pochopení.