Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nedostatečně zabezpečené kontejnery
Datum nahlášení: 17.02.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Kontejnery nejsou zabezpečeny proti posuvu. Pokud by byly, z klece by nevyjely ani vlivem silného větru, maximálně by se převrátily, ale necestovaly by po parkovišti. Foceno 17. 2. 2022 cca v 6:30.
Lokalita závady: Maršovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti, která zajistí vrácení do klecových stání a zabezpečí zabržděním.