Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovraky
Datum nahlášení: 17.02.2022
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: V Teplicích v Trnovanské ul. č. 1329 stojí autovrak Ford Fiesta bez SPZ několik roků, u bývalé restaurace Panorámay stojí Nissan SUV bez SPZ několik měsíců.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena MP a následně bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., pozemních komunikacích.