Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na veřejném prostranství
Datum nahlášení: 17.02.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: U schodiště vedle střediska Luna, viz mapa. Tato skládka je tam dlouhodobě a nikoho to zřejmě nezajímá.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.