Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vzrostlé stromy
Datum nahlášení: 17.03.2016
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: U domu 2173/1 Moskevské nám Teplice jsou vzrostlé stromy, nesvítí slunce do oken, při větru padají větve,které jsou již skoro u oken
Lokalita závady: ulice Moskevské náměstí, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 31/3/2016 proběhlo místní šetření. Stromy nebudou prozatím prořezány, jelikož se nenacházejí v přímé blízkosti domu, jejich vitalita a stabilita je dostatečná a proto není důvod k prořezu. Za domem bude na podzim 2016 odstraněna poškozená dřevina.