Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky v centru
Datum nahlášení: 17.03.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpdadky se nachází v Alejní 2754 v průchodu vedle parkoviště
Lokalita závady: Alejní 2754, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.