Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Ucpaný kanál
Datum nahlášení: 17.04.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Ucpaný kanál.Pří dešti stéká všechna voda na křižovatku ul.Novákova ,kde sepak často tvoří kaluže s bahnem.
Lokalita závady: ulice Foersterova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Během dnešního dne, tj. 18.4. 2017 proběhne místní šetření a práce na uvolnění ucpaného kanálu zajistíme v nejbližším možném termínu.
Dnes 19.4. v ranních hodinách byly dešťové vpusti ve Foersterově ulici vyčištěny a uvedeny do provozního stavu.