Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí semafor
Datum nahlášení: 17.04.2019
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Na semaforu v ulici U Zámku nesvítí červená pro chodce.
Lokalita závady: U Zámku 2411/16, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Závada byla předána správci světelné signalizace k prověření a případnému odstranění.
EDIT: Závada byla odstraněna ihned 17. 4. 2019.