Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak v Thámově ulici
Datum nahlášení: 17.05.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Nissan Almera bez značek, stojí cca půl roku v Thámově ulici, slouží jako Homeless office.
Lokalita závady: Thámova 557/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo je zřejmě součástí pozůstalosti po bývalém majiteli, syna se zatím nepodařilo kontaktovat (podle dostupné informace má pobývat ve vězení). Činíme další kroky.