Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvážení kontejneru na plast
Datum nahlášení: 17.06.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, v ulici Marie Majerové v Teplicích není již 2 týdny vyvážen kontejner na plasty - kontejner je přeplněný.
Lokalita závady: ulice Marie Majerové, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.