Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propad vozovky
Datum nahlášení: 17.06.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: V ulici Potoční na rozhraní pozemků 2138/1 a 2147/1 dochází k postupnému propadu vozovky v místě, kde jsou uzávěry přívodů pitné vody. Projíždějící nákladní vozidla způsobují otřesy a u osobních vozidel dochází k zachycení spodku vozidla.
Lokalita závady: ulice Potoční ev. č. 34, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme ve spolupráci s SVS.