Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Mobilní WC
Datum nahlášení: 17.06.2020
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Mobilní WC není řádně používáno. Děti s rodiči používají k potřebě blízké křoví. Mobilní WC není pravidelně hygienicky ošetřováno podle zásad o koronaviru. Budka slouží hlavně ke hrám a pokusům o poškozování.
Lokalita závady: Arbesova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Mobilní toalety byly instalovány až po uvolnění nejpřísnějších koronavirových opatření 1.6.2020, a to na žádost občanů, aby právě nemuseli chodit do křoví. Jsou servisovány pravidelně 1 x v týdnu. Bohužel chování lidí nejsme schopni ovlivnit. Jedinou možnou ochranou proti poškozování toalet nebo i jiného městského mobiliáře, je přivolat Městskou policii Teplice, která s viníkem bude přestupek řešit.