Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zámkovou dlažbou prorůstá zeleň
Datum nahlášení: 17.06.2022
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: A to až tak, že místy dosahuje úrovně pasu dospělého člověka. Chodník mezi křižovatkou ulic Luční a Stará Duchcovská a Rybniční ulicí je údržbou města zapomenutý kout, vypadá to, že se zde uklízí až na nějaký podnět.
Lokalita závady: Stará Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Propojka ze Staré Duchcovské do Rybniční je v seznamu ulic kde probíhá chemické ošetřování komunikací proti plevelům. Prvotní postřik tam proběhl dne 28.4.2022 a další postřik je naplánován v tomto týdnu. Ohledně úklidu je nastavené ruční zametání pravidelně 1 x týdně, každou středu.