Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Lampa VO v koruně stromů
Datum nahlášení: 17.06.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Svítí asi zbytečně. Buď vypnout a tak ušetřit trochu drahého proudu (ironie!), nebo prořezat stromy, čímž bude drahý proud smysluplně využit. Číslo lampy VO je 0151, Řetenice. A možná by strážníci MP mohli při cestách po městě občas zvednout hlavu, takových případů je víc.
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
Dřevina bude do 30/6/2022 vhodně ořezána.
--------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 23/6/2022 bude situace prověřena na místním šetření.