Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prorůstání plevelů
Datum nahlášení: 17.07.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den,bylo by dobré pojedovat např.Randapem chodníky.Lokalita Šanov , ev .celé Teplice
Lokalita závady: ulice Novákova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Ve městě Teplice již proběhla 2. etapa chemického odplevelení chodníků a komunikací. Pokud tedy máte konkrétní ulici, prosím o sdělení. Lokalita Šanov je zařazena do pravidelného harmonogramu postřiků.