Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 17.07.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Běžná situace ve Štúrově ulici. Foto je z dnešního rána (17.7.2018)
Lokalita závady: Štúrova 710/70, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů z nádoby a kolem ní jsme předali na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.