Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Špatně vyprojektovaný kruhový objezd
Datum nahlášení: 17.08.2016
Kategorie závady: Dopravní situace
Popis závady: Dobrý den, kontroluje někdo průběh rekonstrukce ul. J.Koziny? Novým kruhovým objezdem (J.Koziny x Nedbalova x K. Aksamita) neprojedou autobusy, natož kamiony. To bude měsíc po otevření vypadat opět jako tankodrom.
Lokalita závady: Karla Aksamita 854/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, služba Hlášení závad slouží k nahlašování skutečných závad na území Statutárního města Teplice. Pro dotazy na průběh rekonstrukce se můžete obrátit na oddělení investic a realizací.
Kontakt nalezete na stránkách www.teplice.cz -> chci kontaktovat -> organizační struktura -> oddělení investic a realizací.