Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poskozeny chodnik
Datum nahlášení: 17.08.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Nevyhovujici chodnik,deti jsou neustale na zemi,nebezpecny pro lidi
Lokalita závady: ulice Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po telefonickém upřesnění problematického místa Vám sdělujeme, že problém v dané lokalitě již evidujeme a zabýváme se jeho
řešením.