Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Pískoviště
Datum nahlášení: 17.08.2018
Kategorie závady: Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady: Shnilá prkna u pískoviště, trčící šrouby.
Lokalita závady: ulice Jana Koziny, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla oznámena správci, který provede opravu dřevěných obrub na pískovišti.