Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozbité dopravni zrcadlo
Datum nahlášení: 17.08.2021
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Rozbité uchycení dopravního zrcadla na rohu ulic Dobrovského a Lesní.
Lokalita závady: Pestalozziho cesta, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, provedli jsme kontrolu za účasti Policie ČR a bylo rozhodnuto, že zrcadlo bude odstraněno, neboť není nezbytně nutné.