Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Hromada odpadků
Datum nahlášení: 17.08.2022
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, za zdí kotelny mezi domy č.p.2529 a 2530 se začíná objevovat černá skládka.
Lokalita závady: Jugoslávská 2530, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.