Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek na veřejné ploše
Datum nahlášení: 17.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Nepořádek, odpadky ve veřejné zeleni na p .č. 1942/1 k. ú. Teplice -Trnovany (v blízkosti objektu č.p. 2048).
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět bude předán dodavatelské firmě k nápravě.
Děkuji za pochopení.
----------------------------------------
Dobrý den, nepořádek byl z městských pozemků již uklizen.