Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom-keř
Datum nahlášení: 17.09.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, při přecházení silnice v ulici Libušina brání chodcům ve výhledu na jedoucí auta přerostlý strom - keř, prosíme o jeho úpravu ev. odstranění ( dle možností), silnice je sice jednosměrná, ale v určitých hodinách frekventovanější a chodcům, kteří velmi často chodí nakupovat do Penny brání v bezpečném výhledu. Díky za vyřízení.Buličová
Lokalita závady: Libušina 2355/8, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět prověříme a sdělíme závěr. Hezký den.
_____________________________
Dobrý den. Dle sdělení technika dodavatelské firmy byla úprava keře provedena tak, aby byl výhled na komunikaci zajištěn.