Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 17.09.2017
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Nesvítí lampa před domem. Číslo lampy TPO1148.
Lokalita závady: Habrová 3084/7, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.