Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlé keře
Datum nahlášení: 17.10.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den prosím o zkrácení přerostlých keřů v okolí domu Doubravická 1664/14. Děkuji Beránková Jiřina
Lokalita závady: ulice Doubravická, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla prověřena na místním šetření, keře budou do konce měsíce října upraveny.