Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečný výjezd z ulice V Břízkách
Datum nahlášení: 17.10.2019
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Při výjezdu z ulice V Břízkách (od objektů č.p. 379, 380) na ulici Duchcovská není přes zaparkovaná vozidla na ulici Duchcovská vidět, zda přijíždějí vozidla zleva, směrem na Duchcov. Vozidla zde dosahují často i vyšší než dovolené rychlosti v obci. Tento stav - velmi nepřehledné a nebezpečné vyjíždění - je stav dlouhodobý. Nepřehlednou situaci by dobře vyřešilo dopravní zrcadlo umístěné na sloupu ukotvení trolejového vedení, který je na vhodném místě, proti vyústění ulice V Břízkách na ulici Duchcovskou. Na tomto řešení se shoduje vyšší množství obyvatel této ulice.
Lokalita závady: Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.