Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keře
Datum nahlášení: 17.12.2015
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Keře podél plotů zasahují do komunikace,pokud projíždí v protisměru větší vozidla,je nutné zajet ke straně a dochází k odírání vozidel.
Lokalita závady: ulice Plynárenská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes jsme byli s technikem údržby zeleně dodavatelské firmy prověřit Vámi popsaný stav. Keře, zasahující do průjezdího profilu komunikace, budou nejpozději do 15/01/2016 upraveny.
Děkuji za upozornění a přeji hezký den.