Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přeplněný kontejner
Datum nahlášení: 17.12.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: V Trnovanské ulici číslo 1301 / 50 je přeplněný kontejner na plastové obaly.
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předala jsem na dispečink svozové společnosti k prověření a zjednání nápravy.