Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špinavý chodník
Datum nahlášení: 17.12.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Prosím, když jezdí po městě taková ta vozítka, která čístí chodníky, bylo by možné, aby zajela i do Zámacké zahrady? Konkrétně ta asfaltka přímo za muzeem už vypadá spíše jak polní cesta. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Asfaltová cesta v Zámecké zahradě za muzeem byla vyčištěna dne 7.1. 2019.