Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici - Fugnerova
Datum nahlášení: 17.12.2020
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Odpad na ulici - Fugnerova, u vrat do dvora trerý slouží jako místo pro kontejnery. Další obdobný odpad uvnitř dvora domu.
Lokalita závady: Metelkovo náměstí 1070/5, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedesen a.s.