Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad za domem
Datum nahlášení: 17.12.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Už několik týdnů, zde nikdo nebyl za domem zemská 1447 /12,pod veterinou a neposbiral odpadky, které se tu válí, kočičí bedna, flašky atd
Lokalita závady: Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude předána technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně. 7/1/2021 prověřím situaci na místním šetření.