Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Ledovka
Datum nahlášení: 18.01.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Neuklizený chodník
Lokalita závady: ulice Husova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
služba Hlášení závad neslouží k opakovanému nahlašování stejné závady.
Vaše přechozí hlášení 170117_6e25 bude jistě přijato - až se tak stane, bude dostupné a budete mít i přímý kontakt na jeho řešitele, na kterého se můžete obracet s dalšími dotazy.
Více o řešení závad je uvedeno v Často kladené otázky. Děkujeme.