Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Led na schodech
Datum nahlášení: 18.01.2017
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Neošetřené schody u podchodu pod ctyřproudou silnicí od fotbalového stadionu (resp. z ul. Jateční) do ul. Alejní k hlavní poště. Na schodech je souvisla vrstva ledu, schody se nedaji obejít. Dnes ráno jsem na schodech upadl a sedřel jsem si ruce. Od té doby, co na schody napadl sníh jsem si nevšimnul, že by zde ňěkdo prováděl údržbu. Shíh se zde postupne ušlapal a přešel v led.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, Vámi zmíněné schodiště, včetně chodníku od fotbalového stadionu, není ve vlastnictví Statutárního města Teplice a proto zde není městem zajišťován zimní úklid. Za tento úklid je odpovědný vlastník, který byl včera 18. 1. 2017 vyzván k nápravě Vámi popisovaného stavu.
S pozdravem
Daniel Engel