Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizený - neposypany chodník a komunikace a parkoviště
Datum nahlášení: 18.01.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Dobrý den, v ulici Scheinerova již dva dny není alespoň posypán natož uklizen chodník a komunikace. A rád bych se zeptal zda se uklízí i přilehlé parkoviště ? Dival jsem se, že směr na kruhový objezd k Lůně je uklizeno. Tak tomu nerozumím.Děkuji
Lokalita závady: Scheinerova, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník v ulici Scheinerova není zahrnut do zimní údržby, vozovka a přilehlé parkoviště ano. Dnes proběhlo čištění chodníků a parkovišť v ul. Scheinerova, Fibichova a Zemská.