Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výmol na silnici
Datum nahlášení: 18.01.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Výmol na silnici - ulice Lounská
Lokalita závady: ulice Lounská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a dle klimatických podmínek zařadíme do plánu oprav.