Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Značka + chybí vodorovné značení
Datum nahlášení: 18.01.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Na křižovatce u domu Topolová 3337, Teplice je poražené dopravní značka Dej přednost v jízdě. Též na této křižovatce, ve směru od města, chybí vodorovné dopravní značení a situace v šeru, v mlze a ve tmě je velice nepřehledná a tudíž nebezpečná. Ze stany státní silnice k městu bylo toto značení koncem loňského roku vyhotoveno, ale část od města chybí.
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Poražená dopravní značka již byla nahlášena servisní firmě a bude dnes opravena.
Vámi zmiňované chybějící vodorovné dopravní značení se nachází na sil. III. třídy, která je v majetku Ústeckého kraje a o údržbu se stará Správa a údržba silnic Ústeckého kraje.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice