Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Led na chodnících
Datum nahlášení: 18.01.2021
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: V Proseticích nebyl proveden úklid sněhu a ani následný posyp. V současnosti jsou chodníky nepoužitelné a hrozí úrazy. Moc se přimlouvám za rychlé řešení.
Lokalita závady: Rovná, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Na základě dnešního místního šetření bude zajištěna schůdnost chodníků v nejbližších hodinách.