Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prasklá velká větev
Datum nahlášení: 18.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Již jsem hlásila 221221 a589 a přestože je závada vyřešena, stále je to aktuální.Do mapy jsem to vedla i přesnou polohu.Trnovanska 1288, ze zadu domu ...
Lokalita závady: Trnovanská 1289/26, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřeviny byla odstraněna.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, odstranění zlomené větve jsem urgovala u technika společnosti Marisu Pedersen, která zajišťuje údržbu zeleně. Dne 20/1/2022 provedu kontrolu odstranění na místním šetření.