Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Přerostlý strom
Datum nahlášení: 18.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: U zadního vchodu domu Prosetická 224 (zadní vchod je v ulici Rohová) roste jehličnan, který se vyklání do ulice. Jeho větve také poškozují fasádu domu.
Lokalita závady: Prosetická 224/42, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, dřevina byla prověřena na místním šetření. Do konce března 2022 bude dřevina odstraněna.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevinu dne 20/1/2022 prověřím na místním šetření.