Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nebezpečná hluboká a zvětšující se díra u kanálu.
Datum nahlášení: 18.01.2022
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Nebezpečná hluboká a zvětšující se díra u kanálu. Pravděpodobně dle mého soudu vyhloubená potkany? Jedná se o ulici Fráni Šrámka 2582 (žlutý panelák u zadního vchodu). Chtělo by to zasypat, je to zapáchající a nebezpečné.
Lokalita závady: Fráni Šrámka 2582, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Zadáme dodavatelské firmě, aby se pokusila provést nápravu (kameny, zemina). Ze zkušenosti bohužel ale víme, že se to moc nedaří...
Děkuji za pochopení.