Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak s bezdomovci
Datum nahlášení: 18.02.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Autovrak v Havlíčkově ulici do kterého se nastěhovali bezdomovci.
Lokalita závady: ulice Štúrova 1259, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno jestli už splňuje podmínky dle §19 zákona č. 13/1997 Sb. - stalo se vrakem.