Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Rozlamany strom
Datum nahlášení: 18.02.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobry den chtel bych nahlasit poniceny strom od snehu.chtelo by to vetve odrezat a strom zkraslit nebo uplne odstranit dekuji.
Lokalita závady: Přítkovská 1652/1, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevina byla zadána k odstranění, společnosti Marius Pedersen a.s, která má na starosti údržbu zeleně.