Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Náledí naprosto všude s kterým nikdo nic nedělá
Datum nahlášení: 18.03.2018
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Celé Teplice jsou plné náledí. Samozřejmě s tím nikdo opět nic nedělá takže hrozí nebezpečí úrazu. Nevím jak to letos opět je ale minimálně z veřejných chodníků by to měl někdo udržovat. Pokud já upadnu a něco se mi stane tak si seženu pak klidně 5 svědků a vlastníka chodníku poženu k soudu.
Lokalita závady: Antonína Sochora, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Od pátečního večera přes celý víkend jezdily pluhy a komunikace jsou neustále ošetřovány inertním materiálem. Vzhledem k povětrnostním podmínkám (foukal silný vítr a mráz dosahoval -12°C)nebylo možné docílit ideálního stavu povrchu komunikací. Mohu Vás ubezpečit, že firma Marius Pedersen činí veškeré kroky k zlepšení schůdnosti i sjízdnosti místních komunikací.