Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesmyslné dopravní značení
Datum nahlášení: 18.03.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: V oblasti křižovatky Stará Duchcovská / Luční je v souvislosti s rekonstrukcí vodovodu a uzavřením ulice Luční nesmyslné a neúplné DZ. Situace není dopředu avizovaná, a tak řidiči chtějící jet do Luční, jsou zmateni, že ulice není průjezdná. Před hromadou hlíny v ulici Luční je značka zákaz zastavení od 19.3., zastavit ale nejde i kdyby se chtělo už teď, třeba proto, že je tam právě ta hromada, takže není kde. Atd.
Lokalita závady: Luční, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Informaci předám kolegyni, která má věc na starosti.
Přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice