Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Skládka
Datum nahlášení: 18.03.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dříve hlášenou největší skládku už uklidili, ale hromady odpadků a menší skládky v blízkém okolí tu ponechali. Ve vichrech jsou tato místa zasobarnou bordelu pro široké okolí. Je nutné se porozhlédnout po okolí bodu v mapě. Na prostoru 500x200m je odpadků na nákladní vůz.
Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění drobných nepovolených skládek jsme zadali svozové společnosti Marius Pedrsen a.s.