Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky v trávě
Datum nahlášení: 18.03.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den ,prosím vás opakovaně neuklizeny odpadky v trávě,kolem domů v ulici J.A.Komenského,Ti co to mají uklízet,udělají kousek jak je hřiště a poté už nic pak sedí na lavičkách nebo jdou pryč.Prosíme o nápravu aby tu bylo čisto děkujeme.
Lokalita závady: ulice J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán technikovi firmy Marius Pedersen a.s, která zajišťuje pro Statutární město Teplice úklid zeleně. Nicméně z naší strany probíhá v této lokalitě pravidelná kontrola.