Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Doplnění situace průjezdu o dopravní zrcadlo
Datum nahlášení: 18.03.2020
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Doplnění dopravní situace průjezdu o dopravní zrcadlo z důvodu plynulosti provozu a bezpečného projetí
Lokalita závady: Křižíkova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V minulosti již tato situace byla řešena, avšak žádné zrcadlo nešlo nastavit tak, aby správně plnilo svou funkci. Z toho důvodu byla v průjezdu nainstalována odrazová fólie, která odráží světla z protijedoucích vozidel a alespoň částečně přispívá ke zlepšení situace.
S pozdravem
D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice