Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky na trávníku, náletové stromy
Datum nahlášení: 18.03.2022
Kategorie závady: Neudržovaná zeleň, která není v majetku města
Popis závady: Na pozemku vedoucího podél oploceného parkoviště AGC až k hotelu Helena v ul. Rybniční se povaluje značné množství odpadků. Také se zde nachází náletové stromky a jiný plevel. O tuto plochu se nikdo nestará.
Lokalita závady: Rybniční, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den,
děkuji za nahlášení. Věc prověříme a předáme k řešení.
Přeji hezký den.