Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak alfa romeo
Datum nahlášení: 18.04.2018
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dlohodobě stojící vozidlo bez jednoho kola a spz alfa romeo na parkovišti za areálem Hvězda
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude překontrolováno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,(tedy je skutečně vrakem) a vlastník komunikace může zahájit úkony dle zákona.