Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 18.05.2017
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Než jsem chtěla pochválit tuto aplikaci a vaší rychlost vyřízení tak bohužel problém je stejný jako před týdnem.
Lokalita závady: ulice Žalanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dnes proběhne místní šetření a úklid bude zajištěn v nejbližších hodinách.
19.5. 2017 v 9:30 hod. uklizeno